کارت ویزیت لمینت | قیمت کارت ویزیت لمینت | طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت

کارت ویزیت لمینت

روکش های لمینت، کارت های ویزیت شما را زنده تر و بادوام تر از کارت ویزیت های چاپ شده معمولی می کنند. در حالت کلی، سه نوع گزینه برای کارت ویزیت لمینت وجود دارد که مزایای مختلفی را ارائه می دهند. برای اینکه بتوانید تفاوت بین کارت ویزیت لمینت مات، نرم و براق را دریابید و برای طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت خود، سفارش دهید، می توانید با نگاران در ارتباط باشید. قیمت کارت ویزیت لمینت نگاران ، در شرایطی مقرون به صرفه خواهد بود.

انواع کارت ویزیت لمینت

انتخاب انواع کارت ویزیت لمینت باعث افزایش مقاومت در برابر خراش و محافظت از آن در برابر آسیب، کثیفی، تغییر رنگ و محو شدن می شود. این را باید گفت که هنگام طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت ، کارت ویزیت های براق، نرم و لمینت مات متفاوت هستند.

لمینت لمسی نرم که به لمینت مخملی نیز معروف است، روکش مات و حسی مخملی دارد. کارت ویزیت لمینت لمسی نرم و لمینیت مات شبیه به هم هستند و انتخاب روکش کارت ویزیت را سخت‌ تر می ‌کنند که در قیمت کارت ویزیت لمینت ارائه می شود.

کارت ویزیت لمینت

مزایای کارت ویزیت لمینت مات

برای سهولت در انتخاب، مزیت های هر یک از انواع کارت های ویزیت لمینت ، آن ها را بشرح ذیل آورده ایم.

کارت ویزیت لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات می تواند کنتراست کمتری روی رنگ های تیره ایجاد کنند که ظاهری ملایم تر به طراحی شما می بخشد. این بهترین نوع روکش کارت ویزیت برای محافظت در برابر خط و خش است. نکته قابل توجه این است که آنها نور را منعکس نکرده و به سادگی می توان روی این نوع از کارت ها نوشت.

کارت ویزیت لمینت براق

کارت ویزیت لمینت براق، پوشش محافظی را ارائه می‌ کند و در عین حال طراحی شما را بهبود می ‌بخشد. روکش براق نور را منعکس کرده تا همه رنگ ها را زنده و چشم نواز کند. اگر می خواهید طرح خود را زنده تر کنید و رنگ ها غنی تر به نظر برسند، طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت براق انتخاب خوبی است. رنگ ‌ها با خطوط تمیزتر و عمیق تر به نظر می‌ رسند که باعث می ‌شود تصاویر واضح ‌تر به‌نظر برسند و در مجموع ظاهری پر جنب و جوش داشته باشند.

کارت ویزیت لمینت براق برای نمایشگاه ها مناسب است. انعکاس نور وقتی روی میز نمایشگاه چیده می شود توجه را به خود جلب می کند. لمینت براق محافظت بالایی در برابر آلودگی و آسیب دارد. بنابراین لازم نیست نگران باشید که شخصی کارت شما را در قرار دهد در حالی که کثیف یا پاره می شود.

کارت ویزیت لمینت لمسی نرم

کارت‌ های ویزیت لمینت لمسی نرم، پوششی مخملی دارند که حسی زیبا را منتقل می کنند. احساس مخملی اولین تاثیر فوق العاده را بر مشتریان ایجاد می کند. طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت در این نوع، اولین تعامل فیزیکی یک مشتری با برند شما است.

اگر می‌خواهید کارت‌ ویزیت لمینت بر مخاطب جدیدتان تأثیر بگذارد، این نوع، بهترین انتخاب است. کارت ‌های ویزیت لمینت لمسی نرم در یک رویداد شبکه شلوغ برجسته می ‌شوند و به تعاملات شما کمک می ‌کنند تا به یاد ماندنی‌ تر شوند.

کارت ویزیت لمینت

قیمت کارت ویزیت لمینت

یکی دیگر از مزایای لمینت لمسی نرم، این است که خواندن متن روی کارت ویزیت را آسان می کند. روکش مات نور را منعکس نمی کند، بنابراین خاصیت ضد تابش خوبی دارد. این امر همچنین آن را به گزینه ای محبوب برای چاپ بروشور تبدیل می کند تا به جلد احساس پوستی بدهد.  برای طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت ، می تواند از ایده پردازی های نگاران بهره مند شده و قیمت کارت ویزیت لمینت را در شرایطی ایده آل دریافت کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت

تیم طراحان با استعداد نگاران، آماده کمک به شما در طراحی و چاپ کارت ویزیت لمینت هستند. در اینجا خدمات طراحی کاملی برای کارت ویزیت لمینت ارائه داده می شود و بسته های برندسازی سفارشی را نیز ارائه می دهد. هنگامی که سفارش خود را به بخش طراحی ارائه می کنید، پیشنهادات و ایده های خلاقانه ای را دریافت خواهید کرد.

گروه حرفه ای چاپ و طراحی نگاران، نمونه های اجرا شده را به شما نشان خواهند داد تا بتوانید به سادگی، برای کارت ویزیت لمینت خود تصمیم گیری نموده و با قیمتی مقرون به صرفه، آن را تهیه کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

روتوش عکس چیست؟
مقالات
مهدی قاسمی

روتوش عکس چیست؟

روتوش عکس فرآیندی است که در آن با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر، تغییراتی بر روی عکس ها اعمال

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا