طراحی جلد مجله شامل چه مواردی است؟ | کاغذ مناسب جلد نشریه

طراحی جلد مجله

اگر به دنبال این هستند که طراحی جلد مجله شامل چه مواردی است، باید در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که اولین چیزی که مردم هنگام نگاه کردن به مجله می بینند، جلد آن است. اگر با آنها ارتباط برقرار کند، آن را می خرند. با این حال، طراحی جلد عالی نه تنها به شما کمک می کند آن را راحت تر بفروشید، بلکه خوانندگان را نیز کنجکاو می کند و از آنها دعوت می کند تا کل مجله را بررسی کنند. به همین دلیل است که یک جلد مجله مناسب و انتخاب کاغذ مناسب جلد نشریه حیاتی است. برای سفارش خدمات چاپ و طراحی با نگاران همراه باشید.

تماس با ما

طراحی جلد مجله

اما چگونه می توان فهمید که طراحی جلد مجله به اندازه کافی خوب است؟ مطمئن باشید، می ‌توانید با نگاه کردن به طرح‌ های بزرگ جلد مجلات، به سرعت متوجه این موضوع شوید و کمی الهام بگیرید. طرح جلد، پشتیبان موضوعاتی است که می تواند حول یک موضوع بچرخد یا موضوعات کاملاً متفاوتی را دنبال کند.

وقتی نوبت به قرار دادن آنها روی جلد مجله می رسد، نکته کلیدی، ثبت آنها در حالت تعادل است. سعی کنید آنها را واضح، کوتاه و مختصر بیان کنید. همچنین، فونت ظریف ‌تری را انتخاب کنید و اندازه کوچک ‌تر را برگزینید تا توجه خواننده را از جذابیت‌ های اصلی منحرف نکنید.

طراحی جلد مجله

ثبت بارکد مجله

بیشتر اوقات، ناحیه بارکد توسط چاپخانه ای که با آن همکاری می کنید ساخته می شود، اما برنامه ریزی و در نظر گرفتن آن هنگام طراحی جلد مجله مفید است. سعی کنید در قسمتی از گوشه فضای کمی برای بارکد بگذارید. شاید شما هم متوجه شده باشید که در برخی مجلات، قیمت را بالای بارکد اضافه می کنند، اما این یک گزینه اجباری نیست. شما می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای نشریه شما بهتر است.

کاغذ مناسب جلد نشریه

یکی از نکاتی که باید در چاپ نشریه خود در نظر داشته باشید، کیفیت و نوع کاغذ مناسب جلد نشریه است که می تواند بر اعتبار و شخصیت مجله شما بیافزاید. انتخاب صفحاتی متمایز در نشریه، این حس را به خواننده منتقل می کند که نکات قابل توجهی برای ارائه دارید.

بیشتر بخواتید: طراحی کاتالوگ دیجیتال

طراحی جلد مجله

فروش مناسب با طراحی جلد مجله سفارشی

طراحی جلد نشریه و مجلات به شکل خیره کننده، به شما در فروش آن کمک می کند. در واقع، این رویای هر ناشری است. اینکه ببیند مردم به ‌قدری تصاویر و محتوای مجله ‌شان را دوست دارند که آن را خریداری کنند. بنابراین، به حمایت از آنها ادامه دهید، به خصوص امروز که می توانید محتوایی در مورد هر چیزی به صورت رایگان پیدا کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا