معرفی کاغذ NCR | هزینه چاپ کاغذ NCR

کاغذ NCR

عبارت کپی کربن معنای خود را از کاغذ کربن دریافت می کند. کاغذی که توسط پلگرینو توری طراحی شده بود تا به همسر نابینای خود اجازه دهد بدون اینکه جوهر را خراب کند، نامه بنویسد. کاغذ کپی بدون کربن یا کاغذ NCR ، بعدها توسط شیمیدانان Lowell Schleicher و Barry Green به عنوان جایگزینی برای کاغذ کربن ساخته شد. این دو مرد برای شرکت ملی ثبت کار می‌کردند که نام NCR را برای کاغذ بدون نیاز به کربن نهادند. شما می توانید در خصوص هزینه چاپ کاغذ NCR از مجتمع چاپ و طراحی نگاران سوال کنید.

کاغذ NCR چگونه کار می کند؟

این یک نوع کاغذ پوشش داده شده است که برای انتقال اطلاعات نوشته شده بر روی صفحه اولیه، بر روی ورق های زیرین، بدون استفاده از وسایل الکترونیکی طراحی شده است. در کاغذ  NCR، به جای قرار دادن ورق مخصوص بین نسخه اصلی و کپی مورد نظر، کاغذ کپی بدون کربن، دارای جوهر ریز محصور شده در پشت ورق بالایی و یک پوشش مناسب در ورق پایینی است.

هنگامی که فشار از ابزار تحریر وارد می شود، کپسول های رنگ شکسته می شوند و رنگ خود را آزاد می کنند. جوهر با خاک رس واکنش می دهد و یک علامت دائمی ایجاد می کند که علائم ایجاد شده روی ورق بالایی را تکرار می کند. همچنین، ورق های واسطه، با خاک رس در جلو و کپسول های رنگ در پشت، برای ایجاد نسخه های متعدد استفاده می شود. از آنجایی که کپسول ها بسیار کوچک هستند، چاپ به دست آمده با کاغذ  NCR بسیار دقیق است.برای مطالب بیشتر سری به مقاله چاپ فاکتور ما بزنید.

کاغذ NCR

کاغذ NCR برای چه مواردی استفاده می شود؟

کاغذ NCR معمولاً در پدهای تکراری، معروف به NCR Pads در صنعت چاپ استفاده می‌ شود، جایی که کاربر به کپی ‌های چند گانه فوری از آنچه که نوشته می‌ شود، نیاز دارد. یک فاکتور یا صفحه رسید که در آن شرکت، یک نسخه را نگه می دارد و مشتری نسخه دیگر را دریافت می کند نیز کاربرد دارد.

کاغذ NCR را می توان به صورت تک رنگ، رنگ نقطه ای یا تمام رنگی چاپ کرد، به این معنی که پد یا کتاب شما می تواند با آرم، جزئیات تماس و هر فرم یا طرح خاصی که ممکن است نیاز داشته باشید، شخصی سازی شود. چاپ NCR شخصی ‌شده، برای مطابقت با لوازم التحریر موجود در کسب ‌و کار شما، ثبات برند را حفظ می‌ کند و ظاهری حرفه‌ ای را به مشتریان شما نشان می ‌دهد.

کاغذ NCR همچنین یادآوری عالی از کسب و کار شما را به مشتری ارائه می دهند. زیرا فاکتور یا رسید گذشته جایی است که اکثر مردم هنگام سفارش مجدد کالا، به آن نگاه می کنند.

نحوه عرضه کاغذ های بدون کربن

کاغذ NCR معمولاً در پدهایی عرضه می‌شود که به یک لبه چسبانده می‌ شوند تا همه کپی ‌ها حذف شوند. می‌ توانید آن‌ها را به عنوان دسته هایی که منگنه ‌دار و سوراخ‌ دار هستند ترجیح دهید تا بتوانید کپی را برای ذخیره ‌سازی ایمن در زونکن های اداری بگذارید. فرم های NCR را می توان برای نگهداری سوابق ضروری به ترتیب شماره گذاری کرد. فرم ‌های NCR را می‌توان به صورت خام، فرم شده یا در نسخه هایی که یک روش معمول برای فاکتورها یا رسیدها است، سفارش داد.

کاغذ NCR

چاپ NCR

مجموعه فرم های چاپ کاغذ NCR برای هر کاربری که نیاز به کپی فوری اسناد دست نویس دارید، مناسب است. مجموعه فرم ها بسته به تعداد نسخه های مورد نیاز در 2 یا 3 قسمت می باشد. فاکتورها، سفارشات محصول، رسیدها، سفارشات کاری، برآوردها و سایر اشکال، معمولاً بر روی کاغذ بدون کربن چاپ می شوند.

در روزهای گذشته با قرار دادن کاغذ کاربن بین دو صفحه و نوشتن روی فرم بالا، کپی فوری رسید یا فاکتور تهیه می شد. دقیقا همان چیزی که روی کاغذ بالا نوشته شده بود روی کاغذ کاربن نقش بست و به صفحه پایین منتقل شد. کاغذ کپی کربن نامرتب بود و در اثر استفاده فرسوده شده و وقتی دیگر مفید نبود، امکان بازیافت آن نبود.

پایان کاغذ کربن سنتی

در سال 1954، Appvion کاغذ NCR قابل بازیافت را معرفی کرد که نقش مهمی را در انواع کاغذ ایفا می کند. این در حالی است که کاغذ بدون کربن NCR معتبر، با کیفیت و سازگار با محیط زیست است. اکنون، کاغذهای بدون کربن ارزان در دسترس هستند.

اما با کاغذهای ارزان تر، ممکن است کیفیت چاپ فرم کاهش یافته و طول عمر صفحات کپی شده کمتر شود. مهمتر از همه، این اشکال بدون کربن سازگار با محیط زیست، عاری از مواد شیمیایی مضر و 100٪ قابل بازیافت هستند. برای سفارش کاغذ NCR و دریافت هزینه چاپ کاغذ NCR ، با گروه نگاران در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

کاغذ NCR
مقالات
هما ادهمی

معرفی کاغذ NCR

معرفی کاغذ NCR | هزینه چاپ کاغذ NCR عبارت کپی کربن معنای خود را از کاغذ کربن دریافت می کند.

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا