طراحی و چاپ نگاران

 • طراحی و چاپ حرفه ای تراکت | هزینه چاپ تبلیغاتی

  طراحی و چاپ حرفه ای تراکت

  شما می توانید برای طراحی و چاپ حرفه ای تراکت ، از تخصص و تجربه ما استفاده نمایید. شاید شما فقط یک ایده برای تراکتی داشته باشید که تصمیم دارید تولید شود. ما می توانیم از ابتدا تا انتها به شما کمک کنیم. شاید شما از نظر گرافیکی تمایل دارید تراکت، تقریباً به طور کامل طراحی شده است. ما می توانیم با ایده های خلاقانه، محصول نهایی حرفه ای را به شما ارائه دهیم. هزینه چاپ تبلیغاتی را نیز می توانید  پیش از سفارش کار، از کارشناسان نگاران سوال کنید.

  خلاقیت در طراحی و چاپ حرفه ای تراکت

  خلاقیت در طراحی و چاپ حرفه ای تراکت مهم است. در ابتدا باید سعی کنید دریابید که چه سبک تراکتی را می خواهید. سبک های استاندارد ما تراکت های کارتی و تراکت های تا شده هستند. می توانید طراحی های مربوط به سبک های مختلف تراکت را در نگاران مشاهده کنید. اگر به چیزی نیاز دارید که فهرست نشده است، به ما اطلاع دهید تا یک پیشنهاد سفارشی برای شما تهیه شود.

  طراحی و چاپ حرفه ای تراکت

  فرآیند طراحی چاپ تبلیغاتی

  در فرآیند طراحی چاپ تبلیغاتی ، بایستی یک ایمیل برای ما ارسال کنید تا به ما اطلاع دهید که چه چیزی در ذهن دارید. لطفاً هر نکته ای را که تا آن مرحله در ذهن دارید، درج کنید. ما با هر ایده ای کار خواهیم کرد و به یک تراکت عالی خواهیم رسید.

  همچنین، ما شما را در جریان پیشرفت کار قرار داده و پس از تکمیل طراحی اولیه، برای شما ایمیل می کنیم. سپس شما به سادگی هر تغییری را که می خواهید را برای ما می فرستید. در طراحی و چاپ حرفه ای تراکت این روند تا زمانی که شما از طراحی کاملا راضی باشید، ادامه می یابد.

  کاربرد لمینت در چاپ

  سفارش طراحی و چاپ حرفه ای تراکت

  پس از تایید طرح توسط شما، ما یک کالای سفارشی ایجاد خواهیم کرد. شما می توانید تعداد مورد نظر چاپ تراکت خود را انتخاب کنید. همچنین لازم است مشخص نمایید که آیا می خواهید آنها را در بسته های 50 تایی یا 100 تایی بسته بندی کنید.

  هزینه چاپ تبلیغاتی

  این همان جایی است که شما هزینه چاپ تبلیغاتی و طراحی را پرداخت خواهید کرد. همچنین می توانید هر زمان که بخواهید دوباره سفارش دهید و از طراحی آماده شده توسط نگاران استفاده کنید.

  اشتراک گذاری

  آخرین مطالب

  چاپ سربرگ
  مقالات
  چاپ سربرگ

  چاپ سربرگ | طراحی سرکاغذ اداری طرح عالی و چاپ سربرگ با کیفیت بالا می تواند تفاوت زیادی در درک

  ادامه مطلب »
  رول آپ
  مقالات
  رول اپ چیست

  رول اپ چیست | رولاپ استند اگر به دنبال نمایشگر بنری جذاب با مدیریت آسان هستید، بنرهای رول آپ ،

  ادامه مطلب »

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  به بالای صفحه بردن