برای چاپ سربرگ حرفه ای چه کاغذی خوبه؟

چاپ سربرگ حرفه ای | قیمت چاپ سربرگ در تهران | لیست قیمت چاپ سربرگ

چاپ سربرگ حرفه ای | قیمت چاپ سربرگ در تهران | لیست قیمت چاپ سربرگ

چاپ سربرگ حرفه ای | قیمت چاپ سربرگ در تهران | لیست قیمت چاپ سربرگ

سربرگ، بخشی از لوازم التحریر تجاری است که روی یک ورق کاغذ چاپ می شود. طرح کاغذ سربرگ که بیشتر در اندازه A4 چاپ می گردد، شامل نام شرکت، آدرس، شماره تلفن، وب سایت و نشان لوگوی شرکت است. این بخش مهمی در مکاتبات شرکت ها دارد که می تواند معرف فعالیت و برند یک کسب و کار باشد. در صورتی که برای طراحی و چاپ سربرگ تعداد کم و چاپ سربرگ ارزان شرکت خود نیاز به یک گروه حرفه ای دارید، می توانید با گروه چاپ و طراحی نگاران در ارتباط باشید. بهترین قیمت چاپ سربرگ در تهران را می توانید از نگاران بخواهید. برای داشتن لیست قیمت چاپ سربرگ می توانید با کارشناسان نگاران در تماس باشید

اندازه استاندارد سربرگ ها چیست؟

در بسیاری از شرکت ها، رایج ترین اندازه سربرگA4  در اندازه 210 میلی متر در 297 میلی متر است. دومین اندازه رایج سربرگ  A5در اندازه 210 میلی متر در 148 میلی متر می باشد. سربرگ ها را می توان یک رو یا دو رو چاپ کرد و تقریباً همیشه بر روی یک نوع کاغذ بدون روکش چاپ می شود.

استفاده از کاغذ بدون روکش برای چاپ سربرگ حرفه ای و چاپ سربرگ ارزان، تضمین می کند که سربرگ می تواند به خوبی مکاتبات شرکت ها را چاپ نماید.  توصیه می شود که تمام سربرگ ها، روی کاغذ با ضمانت لیزری چاپ شوند. این بدان معناست که چاپگر اداری یا خانگی شما هر مدلی که باشد، سربرگی که هر برندی در اختیار شما قرار می دهد، با گرم شدن چاپگر از بین نمی رود. اکثر چاپگرهای تجاری و خوب اطمینان حاصل می کنند که سربرگ های آنها روی چنین کاغذی چاپ می شود.

قیمت چاپ سربرگ a4، چاپ سربرگ اداری، چاپ سربرگ تعداد کم، چاپ سربرگ ارزان

اهمیت چاپ سربرگ حرفه ای | چاپ سربرگ تعداد کم

توسعه یک برند متمایز بخش مهمی از رشد هر کسب و کاری است و اهمیت چاپ سربرگ تعداد کم ، نبایستی نادیده گرفته شود. سربرگ به اندازه محتوای مکاتبات، درباره کسب و کار شما به مخاطبان می گوید. این نشان می دهد که شرکت شما چقدر حرفه ای است و به خواننده می گوید که آیا جزئیات گرا، سازگار و سازمان یافته هستید یا خیر. همچنین شما را معرفی می کند و تاثیری که می گذارد، باقی خواهد ماند. به همین دلیل انتخاب بهترین نوع کاغذ برای چاپ سربرگ حرفه ای بسیار مهم است.

انواع کاغذ برای چاپ سربرگ | قیمت چاپ سربرگ در تهران

انواع کاغذ برای چاپ سربرگ ، ضخیم تر از کاغذ کپی معمولی است. کاغذ کپی معمولی 80 گرم در متر مربع (gsm) است، در حالی که سربرگ حداقل 100 گرم در متر می باشد. در حالی که بروشورها و سایر مواد فروش معمولاً روی کاغذ پوشش دار چاپ می شوند، سربرگ ها باید بدون روکش باشند. قیمت چاپ سربرگ در تهران در سایت نگاران موجود می باشد.

این در چاپ سربرگ حرفه ای ، بدان دلیل است که شخصی نامه‌ ها را امضا می‌کند و ممکن است لازم است تا یادداشتی را روی نامه بنویسند و نوشتن روی کاغذ روکش شده دشوار است. کاغذ پوشش داده شده در چاپگرهای لیزری یا جوهرافشان نیز خیلی خوب کار نمی کند.

هنگام در نظر گرفتن بهترین انواع کاغذ برای چاپ سربرگ حرفه ای ، هدف تعادل شکل و عملکرد است. به عبارت دیگر، متن باید هویت برند را منعکس کند و در عین حال به عنوان رسانه ای برای نامه ای آسان خوان عمل کند. در چاپ سربرگ حرفه ای باید متمایز باشد و منبع نامه باید فوراً مشخص باشد، اما نباید آنقدر نامتعارف در نظر گرفت شود که استفاده، ذخیره یا خواندن آن سخت باشد.

چاپ سربرگ حرفه ای | قیمت چاپ سربرگ در تهران | لیست قیمت چاپ سربرگ

قیمت چاپ سربرگ

رنگ همان چیزی است که چشم ابتدا متوجه آن می شود. کاغذ سربرگ معمولاً برای خواندن آسان، باید سفید یا کرم باشد، اما لوگوی چاپ شده و اطلاعات شرکت در بالا و پایین باید از رنگ‌ های امضای برند استفاده کند. یک چاپگر باتجربه می تواند به شما توصیه کند که چگونه همه چیز را در قالب استاندارد در چاپ سربرگ حرفه ای قرار دهید، زیرا لوگوی شما توجه را جلب خواهد کرد.

انواع مختلف کاغذ برای چاپ بافت های متفاوتی دارند. کاغذهای سربرگ از صاف تا کتان مانند متغیر است. بودجه شرکت و تصویر برند، برخی از عوامل مهم در انتخاب بافت کاغذ برای سربرگ است. یک وکیل یا حسابدار ممکن است کاغذ بافت دار تری را انتخاب کند. زیرا حس شایسته و وقار را منتقل می کند. ضمن آنکه مشتریان آنها تمایل بیشتری به حفظ آن مکاتبات برای سوابق شخصی خود دارند.

اما به طور کلی کاغذ بافت دار برای چاپ سربرگ حرفه ای و چاپ سربرگ ارزان استاندارد نیست. اکثر مشاغل از کاغذ صاف، مات و بدون پوشش 100 تا 120 گرم بر متر استفاده می کنند که مقرون به صرفه، کاربردی و جذاب است. در این خصوص، از خدمات چاپ و طراحی نگاران بهره مند شوید. لیست قیمت چاپ سربرگ را از کارشناسان نگاران بخواهید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا