طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر | چاپ و طراحی پوستر تبلیغاتی | قیمت طراحی حرفه ای لوگو

طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر

هنگامی که می خواهید یک لوگو روی پوستر خود قرار دهید، قاعده کلی این است که از روش هرم معکوس پیروی کنید که مهمترین اطلاعات را در بالا قرار می دهد. با این حال، موثرترین موقعیت لوگو، بسته به اندازه و ارتفاع پوستر متفاوت است. طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر مهم است و هنگامی که به چاپ و طراحی پوستر تبلیغاتی فکر می کنید، لازم است که طراحی لوگو را در اولویت خود بگذارید. می توانید قیمت طراحی لوگو را از مرکز تخصصی چاپ و طراحی نگاران دریافت نمایید.

طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر

طراحی لوگو

لوگوهایی که روی پوسترهای چاپی، در جایی در مجاورت سطح چشم قرار می گیرند، مخاطبان بیشتری را جذب می کند تا به سرعت برند را شناسایی کنند. این نکته را باید افزود که پایین پوستر، کم ارزش ترین منطقه است. زیرا مردم تمایل دارند مطالب چاپ شده در آنجا را نادیده بگیرند. علاوه بر این، سمت چپ چاپ، از هر دو سوی راست و وسط پوستر، ارزش بیشتری دارد.

طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر ، باید واضح باشند و از فاصله دور به راحتی خوانده شوند، بنابراین باید از مجموعه ای از رنگ ها و جزئیات دقیق اجتناب شود. سعی کنید از طرح رنگی مشابه خود طرح پوستر استفاده کنید. اکثر برندهای قدرتمند جهان به یک پالت ساده با کمتر از 3 رنگ اصلی پایبند هستند.

اگر از پس زمینه رنگی چشم نواز برای چاپ پوستر و بنر استفاده می کنید، لوگو را نیمه شفاف کنید. این یک روش ظریف برای تبلیغات نام تجاری است. همچنین، یک آرم با پس ‌زمینه یا حاشیه سفید، نباید به تغییرات زیادی نیاز داشته باشد. به شرطی که متن و تصویر به اندازهای بزرگ در نظر گرفته شود که به راحتی قابل خواندن باشد.

تصاویر با کیفیت بالا

مطمئن شوید که تصاویر با کیفیت بالا هنگام ارائه لوگو تحویل شده و اندازه مناسبی برای چاپ دارند. اگر وضوح بسیار پایین باشد، ممکن است لوگو پیکسلی شود و این ممکن است توجه واقعی برند شما به جزئیات را منعکس نکند. برای اطمینان از اینکه طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر ، واضح ترین چاپ را دارند، از تصویری با وضوح کمتر از 100 پیکسل استفاده نکنید.

همچنین مهم است که لوگوها، در چاپ و طراحی پوستر تبلیغاتی، تغییر اندازه ظاهر اصلی خود را حفظ کنند. تصاویر را از صفحه اصلی شرکت نگیرید و آن‌ ها را به گونه ‌ای گسترش دهید که به راحتی فضای خالی را پر کنند. انجام این کار می تواند باعث شود که لوگو شکل اصلی خود را از دست بدهد و کشیده یا پیکسلی به نظر برسد. به منظور حفظ طراحی تمیز و ساده پوستر، از لوگوهایی که حاوی شعار هستند خودداری کنید.

طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر

سادگی در طراحی

بهترین طرح ‌های لوگو، به اندازه کافی ساده هستند. از سویی دیگر، طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر ، باید بتواند با تمام نیازهای طراحی گرافیکی سازگار باشد و به راحتی از یک تنظیمات به تنظیمات دیگر منتقل شود. لازم است که از روند طراحی آگاه باشید و از آخرین رنگ های غافل نشوید. کارشناسان طراحی نگاران، به سادگی می توانند بهترین ایده ها را ارائه کنند.

قیمت طراحی حرفه ای لوگو

لوگوی شما بسیار بیشتر از اشکال و رنگ های زیبا است. یک طراحی حرفه ای لوگو، داستان شرکت شما را در یک نگاه بیان می کند. هنگام طراحی حرفه ای لوگو برای پوستر ، با درک اینکه شما چه کسی هستید و چرا کسب و کار شما وجود دارد کار شروع می شود. این درک را با تحقیقات رقابتی و طوفان فکری می توان همراه کرد تا ظاهر جدیدی ایجاد شود. در نظر داشته باشید که می توانید قیمت طراحی حرفه ای لوگو را از کارشناسان نگاران دریافت کنید.

در نگاران، شما از بین چندین نسخه و تکرار طراحی لوگوی خود انتخاب خواهید کرد تا زمانی که آن را نهایی کنید. در نهایت، یک لوگوی همه کاره برای استفاده در چاپ پوستر و یا ارائه به صورت آنلاین در اندازه های بزرگ و کوچک طراحی خواهد شد. در این خصوص، با نگاران مشورت کنید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

طراحی لوگو | قیمت لوگوی حرفه ای
وحید علی اصغری

طراحی لوگو

طراحی لوگو | قیمت سفارش لوگوی حرفه ای سفارش طراحی لوگو شرکتی آنلاین یکی از گام های اولیه در برندسازی

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا