چاپ رستورانی ارزان ترین تبلیغات برای غذاخوری ها

تبلیغات پایدار از ارکان موفقیت در هر کسب و کاری است. صاحبین مشاغل با راه اندازی کمپین های تبلیغاتی توانسته اند سود سرشاری را کسب کنند. در این میان چاپ رستورانی بیشترین بازدهی را برای کترینگ ها و سالن های غذاخوری داشته است. رستوران دارهایی که ترفندهای جدید بازاریابی را به کار می برند چند گام بزرگ جلوتر از دیگر رقبا هستند. حتی اگر بهترین غذاها در رستوران طبخ شود مادامی که بازاریابی به درستی انجام نشود، بازار کسب و کارتان کساد است. خدمات چاپ و طراحی رستورانی یکی از ارزان ترین و موثرترین نوع تبلیغات در همه جهان است.

چاپ رستورانی چیست؟

چاپ کارت ویزیت، سر رسید و سالنامه، چاپ ست اداری و هدایای تبلیغاتی، سر برگ ها، بروشورها و … کاربرد گسترده ای در بین اصناف دارند. صنعت رستوران داری نیز می تواند از موارد یاد شده به درستی استفاده کند. برای مثال محدودیتی در چاپ کارت ویزیت برای یک رستوران نیست ولی از این موارد عمومی که بگذریم برخی از خدمات چاپ به طور اخص برای رستوران ها کاربرد دارند و در دیگر مشاغل به ندرت از همه این موارد استفاده می شوند. برای آشنایی بیشتر با چاپ رستورانی نمونه های پر کاربرد در این صنعت را معرفی می کنیم.

چاپ منوی رستوران

مشتری ها از روی منو در مورد کیفیت غذا و رستوران قضاوت می کنند. چاپ منوی رستورانی متفاوت و جذاب می تواند در سفارش مشتری نیز تاثیر بگذارد. در این مورد خلاقیت و ابتکارات زیادی وجود دارد. اگر کمی خلاق باشید احتمالا منوهای غیر معمول با اشکال فانتزی و کمتر دیده شده را انتخاب می کنید. کیفیت منو با توجه به کاغذ چاپ، طراحی اختصاصی، تصاویر خاص و همچنین نوع چاپ، سنجیده می شود. منوهای رنگی بیش تز انواع سیاه و سفید جلب توجه می کنند. به طور معمول استفاده از کاغذهای گلاسه گرم بالا در چاپ منوی رستوران استفاده می شود.

چاپ رستورانی

چاپ رستورانی روی لیوان کاغذی

لیوان های کاغذی ارزان ترین نوع تبلیغات هستند که در اکثر نمایشگاه ها، ادارات و رستوران ها نمونه هایی از آن را می توان دید. چاپ لوگوی رستوران یا تصویری که یادآور رستوران باشد یک تبلیغات کم هزینه و ماندگار است. امکان چاپ نام و آدرس رستوران با فونت کوچک تر بر روی لیوان هم وجود دارد. چاپ لیوان کاغذی پدیده تازه ای نیست اما صتعت رستوران داری به وفور از آن استفاده می کند.

چاپ روی پکیج بیرون بر رستوران

اغلب رستوران ها پکیج ویژه ای را برای حمل غذای مشتری آماده می کنند. در رستوران هایی که سرویس بیرون بر دارد اهمیت چاپ روی محصولات رستورانی بیشتر است زیرا به این شیوه حتی افرادی که در رستوران حضور ندارند نیز با دیگر محصولات رستوران آشنا می شوند. چاپ رستورانی روی همه محصولات مورد استفاده در یک رستوران انجام می شود. به طور کلی هزینه چاپ روی محصولات رستورانی بسیار ارزان تر از دیگر شیوه های تبلیغاتی مرسوم است.

صنعت چاپ کاربرد گسترده ای در همه مشاغل و حرفه ها دارد. شیوه به کارگیری فنون چاپ در همه موارد یکسان نیست ولی از لحاظ بعد تبلیغاتی بیشترین استفاده را می توان از طراحی و چاپ داشت.اگز به دنبال چاپ منویی حرفه ای هستید به شما پیشنهاد میکنی خواندن مقاله ایلستریتور وبسایت نگاران را از دست ندهید.

اشتراک گذاری

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

مطالب پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا