طراحی و چاپ نگاران

مراحل راه اندازی سایت | وب سایت وردپرس

مراحل راه اندازی سایت | طراحی و ساخت وب سایت وردپرس اختصاصی

امروزه حتی یک مبتدی کاملاً می تواند بدون هیچ دانش فنی یا مهارت های اولیه رایانه ای، نحوه ایجاد و مراحل راه اندازی سایت را بیاموزد. این در حالی است که حدود ده سال پیش، ساخت وب سایت، تقریباً در مراحل اولیه بود. اگر در ساخت و طراحی وب سایت خود دچار مشکل شدید، می توانید از کارشناسان نگاران یاری بگیرید. وب سایت وردپرس شما، در کوتاه ترین زمان، آماده و تحویل خواهد شد.

ثبت نام دامنه در مراحل راه اندازی سایت

اول از همه، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که در ابتدای مراحل راه اندازی سایت ، به یک نام دامنه نیاز خواهید داشت.  بدون نام، وب سایت شما به سادگی نمی تواند کار کند. آن را به عنوان یک آدرس خیابان برای یک خانه در نظر بگیرید، جایی که آدرس نام دامنه و خانه وب سایت شما قرار می گیرد.

با داشتن نام دامنه، شما همیشه کنترل کاملی بر کل وب سایت خود دارید، مهم نیست چه اتفاقی می افتد. هنگام انتخاب نام دامنه، چند قانون وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

اگر مراحل راه اندازی سایت تجاری را طی می کنید، نام دامنه شما باید با نام شرکت شما مطابقت داشته باشد. اگر قصد دارید یک وب سایت شخصی یا وبلاگ شخصی برای خود بسازید، نمونه YourName.com ، همیشه یک گزینه عالی است.

مراحل راه اندازی سایت

پسوندهای دامنه

هنگام ثبت نام دامنه، از کدام پسوند دامنه (.com، .org، .net) استفاده کنید؟ صدها پسوند نام دامنه (TLD) مختلف وجود دارد. رایج ترین آنها .com، .net و .org هستند. این افزونه‌های دامنه برای وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند بازدیدکنندگان را در سطح جهانی جذب کنند، مناسب‌تر هستند. فرآیند ثبت دامنه بسیار ساده است. خرید دامنه و تکمیل ثبت نام کمتر از پنج دقیقه طول می کشد، اما سرمایه گذاری مهمی در وب سایت شما در اوایل کار است.

طراحی و ساخت وب سایت وردپرس اختصاصی

انتخاب پلتفرم ساخت وب سایت وردپرس

قدم بعدی شما این است که پلتفرمی را انتخاب کنید که مراحل راه اندازی سایت در آن انجام شود. صدها سازنده وب سایت و راه های مختلف برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد. اولین اشتباهی که اغلب مردم مرتکب می شوند این است که پلتفرم اشتباهی را برای ساخت سایت خود انتخاب می کنند.

اگر سازنده وب سایتی را انتخاب کنید که به اندازه کافی خوب یا منعطف نباشد، باید همه چیز را دوباره با پلتفرم دیگری شروع کنید. این کار شدنی است، اما توصیه نمی شود؛ زیرا وقت و پول شما را تلف می کند. امروزه، بسیاری از افراد، سازنده وب سایت وردپرس (WordPress) را انتخاب می کنند. وردپرس، انعطاف پذیرترین (رایگان) ابزار برای ساختن هر نوع وب سایتی، از کوچک تا بزرگ است که مناسب مبتدیان می باشد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

چاپ سربرگ
مقالات
چاپ سربرگ

چاپ سربرگ | طراحی سرکاغذ اداری طرح عالی و چاپ سربرگ با کیفیت بالا می تواند تفاوت زیادی در درک

ادامه مطلب »
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن