بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار شما | اهمیت تبلیغات چاپی در کسب و کار

بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار

آیا بازاریابی چاپی تاثیر خود را در مقایسه با تبلیغات دیجیتال از دست داده است؟ اکثر مردم چنین فکر می کنند، به خصوص در زمانی که به طور فزاینده ای به دستگاه های دیجیتال خود وابسته شده ایم. به دلیل افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و دستگاه های مشابه، بازاریابان و برندها، تبلیغات دیجیتال را با استفاده از ابزارهایی مانند نرم افزار بازاریابی محتوا در نظر می گیرند. این امر در کاهش هزینه تبلیغات چاپی مشهود است. اما حقیقت چیست و بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار شما ، چه خواهد بود.

بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار

اهمیت تبلیغات چاپی

نباید اهمیت تبلیغات چاپی و بازاریابی چاپی را کاملاً از کمپین های بازاریابی خود کنار بگذارید. بر اساس آمار تبلیغات دیجیتال در مقابل بازاریابی چاپی، تبلیغات چاپی باعث فراخوانی قوی‌تر برند می‌شود. آنها در هنگام تصمیم گیری برای خرید، مورد اعتماد مصرف کنندگان هستند. با درک مزایای این روش بازاریابی، نحوه مقایسه آن با بازاریابی دیجیتال و چالش هایی که ممکن است در صورت استفاده از آن با آن مواجه شوید، می توانید آگاه شده و تصمیمات تجاری و بازاریابی خود را برای بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار ، گسترش خواهید داد.برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی طراحی پاپ آپ مراجعه کنید.

آمار بازاریابی چاپی

به راحتی می توان فرض کرد که بازاریابی چاپی، ارتباط خود را در عصر دیجیتال کمی از دست داده است. همانطور که مصرف کنندگان، در حال تغییر خرید از طریق تلفن های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها هستند، مشاغل نیز تبلیغات خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. با این حال، مطابق آمار بازاریابی چاپی ، متقاعد خواهید شد که تبلیغات چاپی همچنان مهم هستند.

به طور کلی، 70 درصد از خانوارهای با درآمد بالا روزنامه خوان هستند. 95 درصد افراد زیر 25 سال مجلات را می خوانند و 82٪ از مصرف کنندگان، هنگام تصمیم گیری خرید بیشتر به تبلیغات چاپی اعتماد می کنند. همچنین، خوانندگان تبلیغات چاپی، معمولاً 20 دقیقه یا بیشتر را با بروشور و کاتالوگ های چاپی می گذرانند، در حالی که یک بازدیدکننده معمولی از یک سایت دیجیتال، کمتر از پنج دقیقه در آن حضور خواهد داشت.

بنابر این برای انتخاب بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار ، باید گفت که با ترکیب تبلیغات چاپی و دیجیتال، کمپین های آنلاین 400٪ موثرتر می شود. شما می توانید برای انتخاب ابزار تبلیغاتی خود، از خدمات برجسته و حرفه ای گروه طراحی و چاپ نگاران بهره مند شوید.

بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار

آمار تبلیغات دیجیتال در مقابل چاپ

برای بازاریاب‌ها آسان است که وارد بازار شوند و تمام پول خود را صرف بازاریابی دیجیتال کنند. با این حال، نگاهی دقیق تر به این آمار تبلیغات دیجیتال در مقابل چاپ به ما نشان می دهد که این روش، در واقع نتایج بهتری از نظر نرخ پاسخ نام تجاری ارائه می دهند.

 در هنگام انتخاب بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار ، باید در نظر داشت که تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان در تبلیغات چاپی مستقیم در مقایسه با 45٪ از مشتریانی که بر روی تبلیغات الکترونیکی عمل می کنند. بازاریابی چاپی و مستقیم در مقایسه با سایر کانال‌های بازاریابی دیجیتال که حدود 1% یا کمتر است، نرخ پاسخ مشتری 9% را به همراه دارد. تبلیغات چاپی 20٪ پاسخ انگیزه بیشتری ایجاد می کند.

92 درصد از افراد 18 تا 23 ساله، تبلیغات چاپی را در مقایسه با محتوای دیجیتال هنگام خرید را آسان‌تر می‌دانند. نرخ پاسخ برای بازاریابی مستقیم 37٪ بیشتر از نرخ ایمیل است. تبلیغات دیجیتال کمتر از تبلیغات چاپی یادآوری می شوند، اما نسبت به تبلیغات چاپی در تبدیل خوانندگان متعهد به مشتریان وفادار موثرتر هستند.

مزایای بازاریابی چاپی

مزایای زیادی وجود دارد که می توانید از بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار در استراتژی بازاریابی خود به دست آورید. اگر می خواهید از مزایای بازاریابی چاپی بهره مند شده و برای برند خود اعتماد ایجاد کنید، تبلیغات چاپی همچون بروشور، کاتالگ، نشریه و مجلات هنوز رسانه موثرتری است. همچنین یک محرک قدرتمند برای بازدید از وب سایت است زیرا تقریباً 30٪ از مصرف کنندگانی که متوجه ابزارهای چاپی یک برند می شوند، در نهایت از صفحه وب بازدید می کنند.

علاوه بر این، تبلیغات چاپی می‌تواند به شما کمک کند تا جمعیت خوانندگان جوان را هدف قرار دهید. این ممکن است غافلگیر کننده باشد زیرا بسیاری تصور می کنند که نسل جوان تماماً به دنبال دیجیتالی شدن هستند. شما می توانید برای دست یابی به تاثیرگذاری بالاتر در تبلیغات چاپی خود و یافتن بهترین تبلیغات چاپی برای کسب و کار ، از گروه حرفه ای نگاران ، راهنمایی های لازم را دریافت کرده و کار طراحی و چاپ آن را به نگاران بسپارید.

مطالعه بیشتر :چاپ مش و کاربرد های آن

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی برای شما

انواع چاپ لمینت
مقالات
هما ادهمی

انواع چاپ لمینت

انواع چاپ لمینت | قیمت چاپ لمینت در صنعت چاپ، لمینیت به فرآیند چسباندن یک فیلم پلاستیکی شفاف بر روی

ادامه مطلب »
پیمایش به بالا