رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی | هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی

هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی

انتخاب رنگ می تواند در طراحی ابزارهای تبلیغات چاپی همچون بروشور، کاتالوگ و مجله به عنوان جزییات کوچکی به نظر برسد، اما تیم های بازاریابی، آن را به عنوان بخشی تاثیرگذار در فرآیند خرید بیان می کنند. رنگ در نحوه ارائه کسب و کار، نام تجاری و محصولات در هدایت مشتریان به سمت کسب و کار نقش دارد. استفاده از رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی می تواند تاثیر زیادی بر فروش شما داشته باشد. می توانید با یک گروه حرفه ای در این خصوص مشورت نمایید و قبل از هر کاری هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی خود را سوال کنید.

انتخاب رنگ در تبلیغات چاپی

رنگ های زنده و چشم نواز، کمک زیادی به رفتار مشتری می کند. چه رنگ داخل یا خارج از یک کسب و کار باشد، شکی نیست که رنگ‌های اشباع بالا و رنگ ‌های متضاد قوی، مشتریان را وادار به حرکت می‌کند. هیچ رنگ ثابتی برای جلب توجه مردم به کسب و کارها، خرید یک کالا یا ثبت نام برای تبلیغات فروش، وجود ندارد. برای شروع فرآیند انتخاب رنگ، باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند.

اجزای رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی شامل نوع رنگ و ارزش آن است. رنگ در موقعیتی است که در طیف نور بین قرمز و بنفش قرار می گیرد و مقدار سطح روشنایی را در بر می گیرد. رنگ ‌های تیره ‌تر همراه با رنگ ‌ مشکی بیشتر به عنوان سایه‌ ها شناخته می ‌شوند، در حالی که رنگ‌ های روشن‌ تر با رنگ ‌های سفید، بیشتر به عنوان ته رنگ شناخته می‌شوند.

ارزش و رنگ، بیشتر از تاثیر رنگ بر درک انسان معنا می گیرد. رنگ ‌های اشباع شده بهتر از رنگ‌ های پاستلی با اشباع پایین عمل می‌کنند، به‌خصوص زمانی که هدف جلب توجه مشتری یا ترغیب مشتری به اقدام باشد.

هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی | رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی

انتخاب رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی

برای به دست آوردن بهترین نتایج مشتری، هنگام انتخاب رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی برای کسب و کار خود، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

  • رنگ های اشباع بالا را انتخاب کنید.
  • رنگ های مناسب برند را برگزینید.
  • به رنگ های فراتر از لوگو فکر کنید.

هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی

هیچ انتخاب کاملی برای رنگ وجود ندارد. بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می کنند که انتخاب ترکیبی از رنگ ها برای استفاده در فضای کسب و کار شما بسیار سودمند است. در اینجا معیارهایی وجود دارد که باید هنگام انتخاب تم رنگی برای کسب و کار خود در نظر بگیرید که می تواند در هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی تاثیرگذار باشد:

ماموریت شرکت:

 ماموریت شرکت هدف یا فلسفه ای است که شرکت شما بر اساس آن فعالیت دارد. اگر یک شرکت فروش کالا هستید، این بخشی از ماموریت شماست. اگر شما یک شرکت خدمات سریع هستید، سرعت دارای اهمیت است.

ویژگی های مشتری:

 پایگاه مشتری خود را مرور کنید. شما می توانید هر چیزی از جمعیت شناسی، سبک زندگی، تا ویژگی های شخصیتی را تجزیه و تحلیل کنید تا بسنجید که مخاطب شما به چه رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی واکنش خوبی نشان می دهد.

رقبای شرکت:

 به رنگ هایی که رقبای موفق استفاده می کنند توجه کنید و سعی کنید آنها را در سبک سفارشی خود پیاده سازی کنید.

محیط کسب و کار:

در مورد نتایجی که می خواهید از کسب و کار خود بگیرید، فکر کنید. رنگی که برای محیط کسب و کار خود انتخاب می کنید باید با اهداف تجاری شما مطابقت داشته باشد.

هزینه چاپ رنگی در تبلیغات چاپی | رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی

رنگ مناسب برای کسب و کار و مشتری

رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی را که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید، می تواند تأثیر زیادی بر سود، نرخ تبدیل مشتری و موفقیت کلی در بین رقبای شما داشته باشد. چیزی که به نظر می رسد، یک موضوع با اهمیت از زیبایی شناسی است که به خوبی تحقیق شده است.

تحقیقات ثابت کرده است که رنگ بر نحوه واکنش یا دید مشتری نسبت به یک برند یا تجارت تجاری تأثیر می گذارد. رنگ هم می ‌تواند بر روحیه و هم ارتباط مشتری با یک تجارت تأثیر بگذارد. در اینجا بهترین رنگ هایی که بر تعامل مشتری با یک کسب و کار تاثیر می گذارند آورده شده است:

قرمز: این در میان رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی ، دارای مفهوم قدرت است. توجه مردم را به خود جلب می کند و آن را حفظ می کند.

 آبی: آبی رنگی آرام تر و کمی ملایم تر از مشکی است. زمانی که می خواهید به عنوان فردی قابل اعتماد و خونسرد دیده شوید یا احساس امنیت را برانگیزید، آبی رنگ مناسب شماست.

صورتی: صورتی رنگی قوی و روشن است که توجه را به خود جلب می کند. در ایجاد احساس هیجان در مردان و زنان موثر است.

سبز: سبز گرم و دعوت کننده است، احساس خوشایندی را به مشتریان وام می دهد و تصوراتی از ثروت ایجاد می کند. این باعث افزایش تفکر باز در بین مشتریان شما می شود.

نارنجی: نارنجی رنگی پرانرژی و ابزار جلب توجه در میان رنگ های جذاب در تبلیغات چاپی است که باعث می شود مشتریان احساس خوبی داشته باشند. معاملات با ارزش و هزینه کم را به مشتریان منتقل می کند.

خاکستری: هنگام انتخاب رنگی که خنثی و پذیرنده است، باید خاکستری را در نظر بگیرید. این نشان دهنده فروتنی است و باعث می شود مشتریان احساس راحتی و استقبال کنند. در این خصوص، با گروه حرفه ای نگاران در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا