انواع کاغذ برای پاکت نامه | قیمت چاپ پاکت نامه سفارشی

انواع کاغذ برای پاکت نامه

کاغذ بخشی مهم در ساخت انواع پاکت نامه است. در ساخت پاکت نامه،  از انواع کاغذ استفاده می شود. نحوه استفاده از پاکت مشخص می کند که چه نوع کاغذی بهتر عمل می کند. آگاهی از انواع کاغذ برای پاکت نامه و چگونگی ارتباط وزن و درجه آنها با نوع استفاده ای که از آن در نظر دارید، بسیار مهم است. می توانید از نگاران، قیمت چاپ  پاکت نامه سفارشی را دریافت کنید.

چگونه یک پاکت نامه ساخته می شود؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک پاکت نامه ساخته می شود ؟ هر پاکتی که می سازیم می تواند تفاوت ایجاد کند. آنها به دلیل ماهیتی که دارند، لازم است که انواع کاغذ برای پاکت نامه همراه با کیفیت، نوآوری و برتری ساخته شوند. شما می توانید انواع طراحی و چاپ پاکت نامه را در اندازه های مختلف، برای کسب و کار خود، در گروه حرفه ای چاپ و طراحی نگاران، سفارشی سازی کنید.

انواع کاغذ برای پاکت نامه

وزن پاکت نامه

رایج ترین وزن پاکت نامه ، زمانی که با کاغذ 20 گرمی ساخته می شود، حدود 6.75 گرم وزن دارد. وزن پایه، که گاهی به عنوان وزن ماده از آن یاد می شود، وزن جمعی الیاف تشکیل دهنده کاغذ را توصیف می کند که به عنوان وزن 500 ورق 17 اینچ در 22 اینچ محاسبه می شود.

بنابراین انواع کاغذ برای پاکت نامه  که از کاغذ 20 گرمی ساخته شده است، نشان دهنده وزن 500 برگ 17 اینچ در 22 اینچ آن کاغذ است.تعیین وزن با کولیس روش دیگری برای تعیین وزن پایه است که اندازه گیری ضخامت یا کولیس کاغذ را در نظر دارد و با وزن پایه مطابقت خواهد داشت.

انتخاب انواع کاغذ برای پاکت نامه

شش نوع اصلی از گریدهای کاغذی مورد استفاده در تولید پاکت وجود دارد که شامل بافت، بافت سفید پیشرفته، کرافت، بازیافت شده، تخصصی و مقاوم در برابر پارگی خواهد بود که می تواند در انتخاب انواع کاغذ برای پاکت نامه در نظر گرفته شود.

کاغذ Wove :

این نوع از کاغذ، دارای الیاف کوتاه است، به خوبی چاپ می شود، ظاهری صاف دارد و گزینه ای اقتصادی است. این در وزن ها و رنگ های بسیاری موجود است و در شکل اصلی آن به عنوان کاغذ سفید روشن (با سطح روشنایی 92) شناخته می شود.

بافت سفید پیشرفته :

در انواع کاغذ برای پاکت نامه ، این کاغذ بافت سفید پیشرفته ، اغلب به عنوان کاغذ تقویمی شناخته می شود که با چاپ لیتوگرافی افست استفاده می شود. بافت سفید تقویت شده سطحی، بسیار صاف بوده و برای طرح های جوهر سنگین ایده آل است.

کرافت :

کاغذ کرافت قوی است، الیاف بلندتری نسبت به بافت دارد و معمولاً به رنگ قهوه ای دیده می شود. با این حال، کاغذ کرافت به دلیل الیاف بلندش به خوبی چاپ نمی شود و برای فرآیندهای گرافیکی پیچیده یا جوهر 4 رنگ ایده آل نخواهد بود.

بازیافت شده :

در انواع کاغذ برای پاکت نامه اگر به دنبال ایجاد یک پاکت سبز هستید؟ استفاده از کاغذهای بازیافت شده برای پاکت نامه های خود یک راه عالی است. معمولاً کاغذهای بازیافتی مورد استفاده در تولید پاکت نامه از 10 تا 30 درصد کاغذهای پس از مصرف تشکیل شده است.

کاغذهای تخصصی :

کاغذهای تخصصی در رنگ ها، پوشش، بافت ها و وزن های بسیاری موجود هستند. آنها به دلیل ویژگی های جذاب خود برای پاکت نامه های مشاغل ایده آل هستند، اما می توانند قیمت بالاتری داشته باشند.

مقاوم در برابر پارگی :

 این کاغذ نیز در انواع کاغذ برای پاکت نامه ، تقریباً تخریب ناپذیر است و تحت برنامه های معمولی پاره نمی شود. همچنین اغلب در برابر آب و رطوبت مقاوم است.

انواع کاغذ برای پاکت نامه

قیمت چاپ پاکت نامه سفارشی

گروه نگاران، در طراحی و چاپ پاکت نامه، دارای تخصص و تجربه ای دیرینه بوده و همواره از کاغذهایی مناسب برای تولید پاکت نامه بهره می برد که وزن و ضخامت پایه ایده آلی را در نظر می گیرد. از همین روست که همواره، پاکت نامه های عرضه شده، دارای کیفیت و دوام بالایی بوده و قیمت چاپ پاکت نامه سفارشی را در شرایطی ایده آل و مقرون به صرفه ارائه می کند. درک اهمیت کیفیت کاغذ برای ارسال پستی شما، تنها بخشی از ارائه بهترین خدمات در نگاران است که به مشتریان خود ارائه می دهد.اگر به این دست از مقالات علاقه دارید به شما پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله ی انواع جنس پاکت نامه را بخوانید

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

پیمایش به بالا