چاپ فولدر

چاپ فولدر تبلیغاتی A4 یا همان پوشه های جیب دار برای نگهداری کاتالوگ های تک برگی ، لت های تبلیغاتی ، لیست قیمت (آپدیت 1403)، ارائه پروپزال شرکت کاربرد دارد. همچنین سفارش چاپ فولدر در جلسات برای ارائه مکاتبات اداری و قرارداد های نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در کنار بحث کاربردی چاپ و طراحی فولدر جنبه تبلیغاتی و تاثیر آن بر مخاطب نیز اهمیت فراوانی دارد. شما با چاپ فولدر جذاب و منحصر به فرد در کنار معرفی شرکت یا سازمان خود، می توانید اعتبار و هویت سازمانی خود در نزد مخاطب را افزایش دهید. همچنین این امکان در چاپ پوشه ها وجود دارد که با محلی برای قرار دادن سی دی و کارت ویزیت اطلاعات کامل تری از مجموعه را در اختیار مخاطب یا مشتری قرار دهید.

  • با توجه به اندازه گسترده قالب ها 5 میلی متر از هر طرف باید لحاظ گردد.
  • فایل ارسالی در بخش QC نگاران قبل از چاپ بررسی و در صورت ایراد، اصلاحات مورد نظر ذکر می شود.
  • با توجه به تیراژ و خدمات پس از چاپ باطله کار 3 الی 7 درصد می باشد.
  • کلیه مراحل چاپ شامل گارانتی بازگشت وجه می باشد.
  • زمان تحویل فولدر با توجه به نوع خدمات ۸ الی ۱۲ روز کاری می باشد.
  • در صورتی که فولدر شما شامل خدمات بیشتری می باشد که در پنل محاسبه آنلاین نگاران موجود نیست جهت ثبت سفارش خود با همکاران ما تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی و چاپ فولدر نگاران

فولدر چیست

در واقع فولدر همان پوشه است که در گذشته استفاده میشده و امروزه به شکل مدرن در اماده است و چاپ میشود در وافع فولدر (folder) همان نام لاتین پوشه است که تصاویر و نوشته های مورد نظر ، بر روی آن چاپ می شود.

فولدر چیست

فولدر در واقع همان پوشه است که در گذشته استفاده می شد و امروزه به شکل مدرن و جدید چاپ می شود. فولدر (folder) نام لاتین پوشه است که تصاویر و نوشته های مورد نظر ، بر روی آن چاپ می شود

کاربرد فولدر

فولدر دو کاربرد تبلیغاتی و اداری دارد.بسیاری از شرکت ها به منظوز  ارائه کاتالوگ خدمات و محصولات به مشتریان خود هدفمند عمل می کنند. بدین صورت که ازن بین مجموعه خدمات مجموعه ی خود خدمات و محصولاتی که مشتری خود نیار دارد را در داخل فولدر قرار میدهند تا کار ظاهری شیک تر داشته باشد و کاربردی تر نیز باشد.

کاربرد فولدر

کاربرد فولدر را به دو دسته تبلیغاتی و اداری می توان تقسیم نمود.بسیاری از شرکت ها برای ارائه کاتالوگ خدمات و محصولات به مشتریان خود به صورت هدفمند عمل می کنند. بدین صورت که از بین خدمات و محصولات ارائه شده توسط مجموعه، باتوجه به نیاز مشتری آن گروه محصول را که مورد نظر مشتری می باشد داخل فولدر قرار داده و به مخاطب خود ارائه می دهند. 

فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی یکی از به صرفه ترین کار هایی است که شما میتوانید برای تبلیغات خود انجام دهید .  زیرا با  اضافه یا کم شدن محصولات هر مجموعه در طی یک سال شما دیگر نیازی به چاپ کل کاتالوگ محصولات خود ندارید و با اضافه شدن محصولات جدید در قالب کاتالوگ های تک برگی به داخل فولدر محصولات جدید خود را معرفی می نمایید.

فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی همچنین از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد. با توجه به اضافه یا کم شدن محصولات هر مجموعه در طی یک سال شما دیگر نیازی به چاپ کل کاتالوگ محصولات خود ندارید و با اضافه شدن محصولات جدید در قالب کاتالوگ های تک برگی به داخل فولدر محصولات جدید خود را معرفی می نمایید.

فولدر اداری

 فولدر داری کاربرد اداری نیز هست .از جمله کاربرد های اداری فولدر میتوان به مکاتبات اداری ، ارائه پیش نویس قراردادها ، بایگانی اوراق اداری ، ارائه پروپزال شرکت و ... اشاره کرد . به همین علت  باید مقوای استفاده شده در چاپ فولدر از مقاومت بالایی برخوردار باشد. به همین منظور عموما کاغذ استفاده شده در فولدر مقوای گلاسه 300 گرم می باشد و از یک روکش سلفون مات یا براق نیز استفاده می شود. همچنین برای  بایگانی اداری نیز استفاده از   منگنه لوپ نیز در فولدر زایح است.

فولدر اداری

کاربرد اداری فولدر در مکاتبات اداری ، ارائه پیش نویس قراردادها ، بایگانی اوراق اداری ، ارائه پروپزال شرکت و ... می باشد. بدین منظور باید مقوای استفاده شده در چاپ فولدر از مقاومت بالایی برخوردار باشد. از این رو عموما کاغذ استفاده شده در فولدر مقوای گلاسه 300 گرم می باشد و از این روکش سلفون مات یا براق نیز استفاده می شود. همچنین به منظور بایگانی اداری از منگنه لوپ نیز در فولدر استفاده می شود.

نقش فولدرهای تبلیغاتی در کسب و کار

در صنعت بازاریابی و تبلیغات، همه سازمان ها و مشاغل به دنبال روش هایی برای جذب مشتری هستند که یکی از این موارد چاپ پوشه تبلیغاتی می باشد. به علت کاربردهای  زایادی که فولدر تبلیغاتی در زندگی روزمره  دست به دست بچرخد و باعث آشنایی بیشتر افراد از قشر های مختلف با برند موردنظر و نوع خدمات آن شود. این مورد یکی از اصلی ترین جنبه های است که در  تبلیغات سفارش و خرید فولدرانجام میشود .

نقش فولدرهای تبلیغاتی در کسب و کار

در صنعت بازاریابی و تبلیغات، تمامی سازمان ها و مشاغل به دنبال روش هایی برای جذب مشتری هستند که یکی از این موارد چاپ فولدر تبلیغاتی می باشد. به علت کاربردهای فولدر تبلیغاتی در زندگی روزمره ممکن است دست به دست بچرخد و باعث آشنایی بیشتر افراد با برند موردنظر و نوع خدمات آن شود. این مورد یکی از اصلی ترین جنبه های تبلیغاتی سفارش و خرید فولدر می باشد.

طراحی فولدر

اصول طراحی یک فولدر تبلیغاتی با طراحی فولدرهای سازمانی و اداری بسیار متفاوت بوده و باید در زمان طراحی ، توع کاربرد آن را در نظر گرفت. همچنین در صورتی که یک سازمان یا شرکت تصمیم به تهیه ست اداری داشته باشد، می توان طراحی فولدر را مطابق با ست اداری سفارش داد و با ترکیب بندی های یکسان و مشابه چاپکرد؛ به این ترتیب زمانی که سربرگ ها در فلدر قرار می گیرند، با یکدیگر هماهنگ خواهند بود. طراحی فولدر به صورت حرفه ای و خوش رنگ و جذال ، جلب توجه زیادی میکند و بیانگر هویت سازمانی می باشد.

طراحی فولدر

اصول طراحی یک فولدر تبلیغاتی با طراحی فولدرهای سازمانی و اداری بسیار متفاوت بوده و باید در زمان طراحی ، توع کاربرد آن را در نظر گرفت. همچنین در صورتی که یک سازمان یا شرکت تصمیم به تهیه ست اداری داشته باشد، می توان طراحی فولدر را مطابق با ست اداری سفارش داد و با ترکیب بندی های یکسان و مشابه چاپکرد؛ به این ترتیب زمانی که سربرگ ها در فلدر قرار می گیرند، با یکدیگر هماهنگ خواهند بود. طراحی فولدر به صورت حرفه ای و خوش رنگ و جذال ، جلب توجه زیادی میکند و بیانگر هویت سازمانی می باشد.

محصولات مرتبط
مطالب مرتبط

درباره فولدر

چاپ فولدر A4 تبلیغاتی یا همان پوشه های جیب دار برای نگهداری کاتالوگ های تک برگی، لت های تبلیغاتی، لیست قیمت، ارائه پروپزال شرکت کاربرد دارد. همچنین فولدر در جلسات برای ارائه مکاتبات اداری و قرارداد ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد چاپ فولدر

کاربرد چاپ فولدر به دو دسته تبلیغاتی و اداری  تقسیم می شود. بسیاری از شرکت ها برای ارائه کاتالوگ خدمات و محصولات به مشتریان خود به صورت هدفمند عمل می کنند. بدین صورت که از بین خدمات و محصولات ارائه شده توسط مجموعه، با توجه به نیاز مشتری، آن گروه محصول را که مورد نظر مشتری می باشد داخل فولدر قرار داده و به مخاطب خود ارائه می دهند. این امر باعث تسریع انتخاب مخاطب با توجه به نیاز خود می شود.

سفارش چاپ فولدر

سفارش چاپ فولدر به معنای تهیه و چاپ نوعی پوشه با طراحی خاص است که به عنوان ابزاری موثر در موارد مختلفی نظیر جلسات تجاری، آرشیو نمایشگاه ها و ذخیره اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. این فولدرها با استفاده از متن، تصاویر و طراحی گرافیکی منحصر به فرد، اطلاعات مهم شرکت یا محصول را به صورت کارآمد به مخاطبان ارائه می دهند. سفارش چاپ فولدر دارای مزایای بسیاری است؛ در وهله اول، این فولدرها به عنوان ابزار بازاریابی قدرتمند، توانایی جلب توجه مشتریان و ایجاد اولین انطباق مثبت با برند را دارا می باشند. در وهله دوم، این فولدرها به کسب و کارها امکان می دهند تا اطلاعات مرتبط با محصولات یا خدمات خود را به شیوه سازماندهی شده و زیبا ارائه دهند و یا بایگانی نمایند.

چاپ فولدر A4

چاپ فولدر A4 یک گزینه مناسب و کاربردی جهت برند سازی و ایجاد یک آرشیو و بایگانی جذاب است. توجه داشته باشید که چاپ فولدر A4 یکی از سایزهای استاندارد و کاربردی در تبلیغات و بایگانی اطلاعات محسوب می شود و اغلب کسب و کارها این سایز را به عنوان فولدر اختصاصی انتخاب می کنند. این فولدرها می توانند با متون تلفیقی و طراحی گرافیکی منحصر به فرد، برند شما را به شکلی جذاب و قابل توجه به مشتریان معرفی نمایند. انتخاب چاپ فولدر A4 به عنوان یک ابزار بازاریابی مناسب، به شما این امکان را می دهد که ارتباط قوی تری با مخاطبان خود برقرار کنید و تصویر برند خود را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید.

چاپ فولدر شرکتی

چاپ فولدر شرکتی با توجه به نقش بسیار مهمی که در حوزه بازاریابی دارد، به عنوان یک ابزار حائز اهمیت در برند سازی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این فولدرها با طراحی دقیق و حرفه ای، اطلاعات مرتبط با کسب و کارها را به شکلی جذاب به مخاطبان ارائه می دهند. با استفاده از چاپ فولدر شرکتی، شرکت ها می توانند به بهترین شکل ممکن هویت خود را نمایش بدهند و مشتریان بیشتری را جذب نمایند. فولدرهای شرکتی به عنوان یک وسیله کارآمد جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت نیز شناخته می شوند. در این فولدرها، اطلاعات مرتبط با محصولات، نمونه کارها و امکانات ارائه شده به گونه ای قرار می گیرد که مشتریان بتوانند به راحتی با آن ها آشنا شوند و تصمیم به همکاری با شرکت بگیرند.

چاپ فولدر A5

چاپ فولدر A5 یک ابزار بازاریابی کارآمد به حساب می آید. این فولدر در برند سازی و معرفی محصولات یا خدمات شرکت ها نقش بسیار مهمی دارد. چاپ فولدر A5 با طراحی مناسب و جذاب، امکان ارائه اطلاعات به شیوه ای سازماندهی شده و جذاب را فراهم می کند. این فولدرها قابلیت نمایش لوگو، متنون توضیحاتی و تصاویر مهم را دارند که به مخاطبان اطلاعات کاملی از محصولات یا خدمات شما را ارائه می کنند. همچنین، چاپ فولدر A5 به دلیل ابعاد کوچک، به عنوان یک ابزار سبک و قابل حمل جهت تبلیغات در جلسات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فرایند چاپ فولدر A5 با توجه به ابعاد متوسط، تعامل بیشتر با مخاطبان را تسهیل می کند و به شما این امکان را می دهد تا با کمترین فضا و هزینه، اطلاعات خود را به صورت جامع به بازار هدف ارائه دهید.

چاپ فولدر فوری

چاپ فولدر فوری نوعی خدمات چاپ مدرن است که برای شرکت ها و کسب و کارها این امکان را فراهم می کند فولدرهای خود را با سرعت بالا و در زمان کوتاهی تحویل بگیرند. این خدمات هنگام رویدادها و جلسات اضطراری که زمان کم و تحویل فوری مورد نیاز است، بسیار کاربرد دارند. چاپ فولدر فوری از سرعت و انعطاف بالایی برخوردار می باشد و به کسب و کارها این امکان را می دهد تا هنگام نیاز فورا فولدرهای با کیفیت و حرفه ای را دریافت و به مقاصد مورد نظر خود ارسال کنند.

فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی همچنین از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. با توجه به اضافه یا کم شدن محصولات هر مجموعه در طی یک سال شما دیگر نیازی به چاپ کل کاتالوگ محصولات خود ندارید و با اضافه نمودن محصولات جدید در قالب کاتالوگ های تک برگی به داخل فولدر محصولات جدید خود را معرفی می نمایید.

فولدر اداری

کاربرد فولدر در مکاتبات اداری، ارائه پیش نویس قراردادها، بایگانی اوراق اداری، ارائه پروپزال شرکت و … می باشد. بدین منظور باید مقوای استفاده شده در چاپ فولدر از مقاومت بالایی برخوردار باشد. از این رو، عموما کاغذ استفاده شده در چاپ فولدر، مقوای گلاسه 300 گرم می باشد و از روکش سلفون مات یا براق نیز استفاده می شود. همچنین به منظور بایگانی اداری از منگنه لوپ نیز در فولدر استفاده می شود.

ابعاد فولدر

ابعاد فولدر عموما در حالت بسته به صورتی است که کاغذ A4 به راحتی در داخل آن قرار گیرد. فولدر ها به صورت دو لت یا سه لت بوده و قالب و طرح خاص و مشخصی ندارند و شما می توانید با توجه به نیاز خود در ابعاد مختلفی قالب فولدر را طراحی کنید. قالب فولدر باید به صورتی باشد که مقوای استفاده شده کمترین دور ریز را داشته باشد.

قالب چاپ فولدر، با اندازه جیب نگهدارنده کاغذ تغییر می کند و شما می توانید کاربردهایی مثل جای قرارگیری سی دی و کارت ویزیت را نیز به جیب فولدر اضافه کنید. همچنین اگر تعداد برگه های داخل فولدر زیاد باشد می توان آن را به صورت عطف دار طراحی کرد.

قیمت چاپ فولدر

قیمت چاپ فولدر با تغییر نوع قالب آن تغییر می کند. در حالی که فولدرها در حالت بسته در ابعاد A4 می باشند ولی مهم ترین نکته در قیمت چاپ فولدر، ابعاد گسترده قالب آن می باشد که باعث می شود از کاغذ بزرگتر و یا کوچکتری استفاده شود. شما با توجه به نیاز خود و کاربرد چاپ فولدر می توانید در ابعاد مختلفی آن را طراحی کنید. قیمت چاپ فولدر همچنین به نوع کاغذ، یکرو یا دورو بودن چاپ، نوع پوشش سلفون، استفاده از یووی، طلاکوب، برجسته سازی و … نیز بستگی دارد.

نقش فولدرهای تبلیغاتی در کسب و کار

در صنعت بازاریابی و تبلیغات، تمامی سازمان ­ها و مشاغل به دنبال روش­ هایی برای جذب مشتری هستند که یکی از این موارد چاپ فولدر تبلیغاتی می­ باشد.  کاربردهای فراوان  فولدر تبلیغاتی در برنامه های کاری روزمره، این امکان را ایجاد می کند که فولدرها دست به دست بچرخد و باعث آشنایی بیشتر افراد با برند مورد نظر و نوع خدمات آن شود. این مورد یکی از اصلی ­ترین جنبه ­های تبلیغاتی سفارش و خرید فولدر می باشد.

طراحی فولدر

اصول طراحی یک فولدر تبلیغاتی با طراحی فولدرهای سازمانی و اداری بسیار متفاوت بوده و باید در زمان طراحی، نوع کاربرد آن را در نظر گرفت. همچنین در صورتی که یک سازمان یا شرکت تصمیم به تهیه ست اداری داشته باشد، می ­توان طراحی فولدر را مطابق با ست اداری سفارش داد و با ترکیب ­بندی­ های یکسان و مشابه چاپ کرد؛ به این ترتیب زمانی که سربرگ­ ها در فولدر قرار می­گیرند، با یکدیگر هماهنگ خواهند بود. طراحی فولدر به صورت حرفه ­ای و خوش رنگ و جذاب، جلب توجه زیادی می­ کند و بیانگر هویت سازمانی می­ باشد.

چاپ فولدر ارزان

چاپ فولدر ارزان گزینه ای مقرون به صرفه جهت تبلیغات کسب و کارها محسوب می شود. فولدرهای ارزان و با کیفیت، گزینه ای مناسب برای مدیران و شرکت های کوچک و نوپا به حساب می آیند. درچاپ فولدر ارزان از متریال متوسط و گزینه های چاپ اقتصادی استفاده می شود تا هزینه ها به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کنند. این فولدرها می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا با حداقل هزینه، اطلاعات کلیدی خود را به مخاطبان ارائه دهند. استفاده هوشمندانه از طراحی و انتخاب گزینه های اقتصادی چاپ، از مهم ترین مزیت های چاپ فولدر ارزان محسوب می شوند.

چاپ فولدر با کیفیت

چاپ فولدر با کیفیت نیز یکی از راه های بسیار موثر تبلیغات و برند سازی است. در این نوع چاپ، توجه به جزئیات، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. چاپ فولدر با کیفیت به شرکت ها و کسب و کارها این امکان را می دهد که با استفاده از ابزار بازاریابی، پیام تبلیغاتی را با قدرت و اعتبار بالایی به مخاطبان منتقل کنند. در چاپ فولدر با کیفیت، از مواد چاپی با ویژگی های مطلوب نظیر کاغذهای مات یا براق با ضخامت مناسب استفاده می شود. علاوه بر این موارد، فولدرهای با کیفیت اعتبار و حس ایده آلی در مشتریان ایجاد می کنند و موجب تمایز در بازار می شوند. این تمایز نکته مثبت و خاصی برای کسب و کارها محسوب می شود.

چاپ فولدر اختصاصی

چاپ فولدر اختصاصی به معنای ایجاد و چاپ محصولاتی است که به طور ویژه جهت بازاریابی و تبلیغات یک شرکت یا کسب و کار طراحی شده اند. این نوع فولدرها با توجه به خصوصیات و نیازهای خاص برند، محصول یا خدمات، با دقت بالا و با استفاده از المان های گرافیکی، رنگ های متمایز و طراحی منحصر به فرد، به شرکت ها این امکان را می دهند تا یک هویت بصری یکپارچه و متفاوت برای خود ایجاد کنند. چاپ فولدر اختصاصی یک ابزار بازاریابی قدرتمند است که به کسب و کارها این امکان را می دهد تا با ارائه یک هویت منحصر به فرد و حرفه ای، تصویری ماندگار در ذهن مخاطبان داشته باشند.

چاپ فولدر با طلاکوب

چاپ فولدر با طلاکوب یک فرآیند خاص و لوکس در چاپ است که به وسیله اعمال فویل طلا یا طلاکوب بر روی فولدرها صورت می گیرد. این فرآیند به شکل طلاکوبی نیمه داغ یا سرد برروی سطح فولدر انجام می شود و به الگوهایی که می خواهند به وسیله طلا یا فویل طلا به نمایش درآیند، اعمال می شوند. این روش اغلب جهت ایجاد جلوه و ظاهر لوکس و شیک در فولدرها استفاده می شود. چاپ فولدر با طلاکوب یک ابزار بازاریابی بسیار جذاب و متفاوت است که به کسب و کارها این امکان را می دهد برند خود را با جزئیات متنوع و الگوهای لوکس تر به نمایش بگذارند.

چاپ فولدر آنلاین

چاپ فولدر آنلاین به معنای انجام فرآیند چاپ و طراحی فولدرها از طریق اینترنت و به وسیله سرویس های غیرحضوری است. این روش به شرکت ها و دیگر مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی و با دسترسی آسان به ابزارهای طراحی آنلاین، فولدرهای خود را طراحی و سپس درخواست چاپ آن را از طریق وب سایت ارسال کنند. چاپ فولدر آنلاین از مزایایی مانند سهولت در انتخاب طراحی، اندازه، نوع کاغذ و گزینه های چاپ مختلف برخوردار است. همچنین، این روش به کاربران این امکان را می دهد تا هزینه های چاپ را به صورت شفاف و قبل از انجام کار ارزیابی کنند. با استفاده از سرویس های چاپ فولدر آنلاین، مشتریان قادر هستند به سرعت و با کیفیت بالا فولدرهای خود را ثبت سفارش و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرند.

انواع چاپ فولدر

از مهم ترین چالش های ثبت سفارش، انتخاب یکی از انواع چاپ فولدر است. فولدرهای تبلیغاتی به چند روش متفاوت چاپ و تولید می شوند. یکی از مهم ترین و پرکاربردترین انواع چاپ فولدر، چاپ افست است. این نوع چاپ، هزینه کمتری را در بر دارد اما فقط جهت سفارشات تیراژ بالا صرفه اقتصادی به دنبال خواهد داشت. چاپ دیجیتال، یکی دیگر از انواع چاپ فولدر به حساب می آید. این نوع چاپ بسیار سریع است و اغلب جهت سفارشات محدود و تیراژ متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر انواع چاپ فولدر، تکنولوژی و چاپ لمینت است. چاپ لمینت اغلب جهت تولید فولدرهای مقاوم به آب و شرایط سخت محیطی به کار گرفته می شود. زیرا، در چاپ لمینت یک لایه محافظ و مقاوم در برابر آب و خراشیدگی برروی فولدر قرار می گیرد.

چاپ پوشه تبلیغاتی

به منظور چاپ پوشه تبلیغاتی، لازم است که فایل طراحی با دقت و کیفیت مناسبی تهیه شود و در یک فرمت چاپی قابل قبول در اختیار دفاتر و مجموعه های خدمات چاپ قرار بگیرد. بنابراین، توصیه می شود که به یک مرکز چاپ با تجهیزات حرفه ای و کادر متخصص در زمینه چاپ تبلیغاتی مراجعه نمایید. زیرا این مراکز در صورت عدم وجود طراحی از سوی مشتریان، کلیه خدمات مربوط به طراحی را نیز به شما ارائه می دهند. در حال حاضر، مجموعه طراحی و چاپ نگاران کلیه خدمات چاپ پوشه تبلیغاتی را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهد. توجه داشته باشید که درخواست یک نمونه چاپ تست از سوی مرکز چاپ نیز، به شما این امکان را می دهد تا از کیفیت نهایی مطمئن و در صورت نیاز به اصلاحات، قبل از چاپ انبوه اقدام نمایید.

طراحی و چاپ فولدر در مجموعه نگاران

ما در مجموعه نگاران با طراحی قالب های کاربردی و منحصر به فرد در کنار طراحی زیبا، اثر بخش و جذاب  این امکان را فراهم می کنیم  که  فولدر تبلیغاتی خود را در حالات مختلفی به صورت اقتصادی، تبلیغاتی، اداری و فانتزی به مخاطبین خود ارائه دهید.

هنگامی که چاپ فولدر با جذابیت های بصری منحصر به فرد همراه بوده و از کاغذ با مقاومت بالا استفاده شود، می تواند یک امتیاز عالی برای معرفی بهتر کسب و کار شما باشد. ضمن آنکه  چاپ با بالاترین کیفیت در کنار قیمت چاپ فولدر در حالت های مختلف، نیز نقش مهمی در این روند دارد.

پیمایش به بالا