طراحی و چاپ نگاران

کاتالوگ دیجیتال نگاران | بنر موبایل

کاتالوگ دیجیتال | مجله دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال نگاران،  کاتالوگ اینترنتی یا مجله دیجیتال چاپ و تبلیغات نگاران اولین عرضه کننده کاتالوگ و مجله های مدرن مجازی در کشور، در اینجا تاریخچه ، ویژگی ها و مزایای استفاده از کاتالوگ اینترنتی ، قیمت طراحی و پیاده سازی و همچنین نمونه کارهای کاتالوگ دیجیتال ، ساخت کاتالوگ دیجیتال رایگان، دانلود کاتالوگ مجازی نمونه ، لیست قیمت طراحی کاتالوگ و نمونه کار کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ اینترنتی اندروید و ios، را آورده ایم در ادامه با ما همراه باشید.

کاتالوگ دیجیتال شرکت نگاران ، طراحی و اجرا توسط تیم طراحی کاتالوگ دیجیتال نگاران ، دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

ویژگی ها و امکانات کاتالوگ دیجیتال

صفحه بندی و فهرست کاتالوگ دیجیتال | فهرست مجله دیجیتال

فهرست کاتالوگ دیجیتال ( Index )

فهرست هر کاتالوگ بخش ابتدایی و مهمی از آن می باشد. شما می توانید در یک نگاه و به صورت مختصر با خدمات و کالاهای هر مجموعه آشنا شوید. همچنین برای انتخاب نوع خدمات یا کالای مورد نیاز خود سریع تر به هدف برسید. فهرست کاتالوگ های دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا با کلیک به روی شماره صفحه هر فصل از کاتالوگ به آن صفحه منتقل شوید و در زمان کمتر مقایسه بهتری از فصول مختلف داشته باشید.

لینک دهی به وب سایت ، ایمیل ، شماره تلفن ، نقشه گوگل ، شبکه های اجتماعی ، خرید آنلاین ( Link to )

شما در کاتالوگ دیجیتال می توانید در هر صفحه ای با کلیک بر روی دامنه سایت به وب سایت آن مجموعه منتقل شوید. تا این امکان را داشته باشید که اطلاعات بیشتری نسبت به آن برند به دست آورید.
همچنین برای مکاتبه و برقرای ارتباط با مجموعه مورد نظر با کلیک بروی ایمیل متن درخواستی را ارسال کنید. یا با کلیک بروی شماره تلفن شرکت با آن ها وارد مذاکره شوید.
امکان دیگری که به شما داده می شود این است، تا با کلیک و انتقال به شبکه های مجازی هر مجموعه نظرات خود را با آنها به اشتراک گذاشته و ارتباط نزدیکی را برقرار کنید.
همچنین برای مراجعه حضوری با کلیک بروی آدرس شرکت و انتقال به صفحه Google Map می توانید کمترین زمان را برای طی کردن مسیر پیدا کنید.

ویژگی لینک دهی در کاتالوگ دیجیتال
افزودن فیلم و مولتی میدیا به کاتالوگ دیجیتال

افزودن فیلم به مجله دیجیتال ( Add Multimedia )

یک بخش جذاب کاتالوگ دیجیتال اضافه نمودن فیلم و صدا می باشد. شما می توانید در صفحات کاتالوگ خود تیزر های صوتی و تصویری خدمات و محصولات خود را درج نمایید. همچنین مجموعه خود را در قالب یک رپورتاژ به صورت کامل به مخاطبین خود معرفی کنید. این مزیتی است که در کاتالوگ های چاپی محقق نشده و شما در عین حال یک رسانه تصویری نیز دارید.

محصولات سه بعدی ( Product 3D )

مهم ترین هدف هر مجموعه از ارائه یک کاتالوگ، معرفی هر چه بهتر محصولات آن مجموعه برای جذب بهتر مخاطبین می باشد. نمایش نمای ظاهر ، ابعاد و زوایای محصول می تواند در انتخاب مشتری تاثیرگذار باشد. به همین منظور نیز در کاتالوگ های چاپی از چند تصویر برای نمایش محصول استفاده می شود. که در نهایت با توجه به محدودیت فضا همه زوایا نمایش داده نمی شود. در کاتالوگ دیجیتال این امکان برای شما فراهم می شود تا با نمایش محصول به صورت سه بعدی و کلیک بروی محصول، مخاطب به همه زوایای آن دسترسی داشته باشد.

ویژگی 3d را میتوان به کاتالوگ دیجیتال افزود
قابلیت انیمیشن و موشن گرافیک را به کاتالوگ دیجیتال اضافه نمودن

انیمیشن ( Animation & motion Graphic )

یکی دیگر از قابلیت های کاتالوگ دیجیتال که می تواند جذابیت بصری ویژه ای به خدمات و محصولات شما بدهد. استفاده از گرافیگ متحرک است، امکانی که در کاتالوگ های چاپی میسر نمی باشد. شما می توانید با استفاده از افکت های مختلف طرح خود را از فضای دو بعدی و ثابت به فضایی پویا و چند بعدی تبدیل کنید. این قابلیت در کنار سایر موارد می تواند به اثر بخشی اهداف تبلیغاتی شما در ذهن مخاطب تاثیر فراوانی بگذارد.

واکنشگرا (Responsive )

شما در یک دنیای بدون مرز هستید در هر زمان و مکانی می توانید به کاتالوگ دیجیتال خود دسترسی داشته باشید. کاتالوگ های اینترنتی در کلیه مرورگرها مدرن قابلیت اجرا دارند. این امکان را با توجه به واکنش گرا بودن کاتالوگ اینترنتی به مخاطبین خود می دهید که با کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و یا موبایل در کمترین زمان ممکن کاتالوگ شما را در اختیار داشته باشند.

کاتالوگ دیجیتال رسپانسیو است
خاصیت اشتراک گذاری در کاتالوگ دیجیتال

اشتراک گذاری ( Sharing )

کاتالوگ دیجیتال خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. با این کار به راحتی می توانید کاتالوگ اینترنتی یا مجله دیجیتال خود را برای افراد بیشتری ارسال کنید.

هاست و دامنه رایگان ( Host & Domain )

کاتالوگ اینترنتی شما می تواند دامنه سفارشی خود را داشته باشد. شما یک دامنه و هاست رایگان از نگاران برای کاتالوگ دیجیتال خود دریافت می کنید. برای مشاغلی که دارای وب سایت نمی باشند نیز این امکان فراهم می شود که با دامنه اختصاصی خود مجله دیجیتال یا کاتالوگ اینترنتی ساخته شده را نشر دهند.

تعریف هاست و دامنه برای کاتالوگ دیجیتال توسط گروه فنی نگاران

آمار ( Statistics )

  آمارهای بدست آمده از بازدید کاتالوگ دیجیتال می تواند در سیاست گذاری فروش مجموعه شما تاثیر فراوانی داشته باشد. ما به شما آمار تعداد بازدید از کاتالوگ اینترنتی، مدت زمان بازدید از صفحات کاتالوگ، جنسیت بازدید کننده و بسیاری پارامتر های دیگر را در طی گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه می دهیم. تا بتوانید آنالیز موثری از مخاطبین خود در روند معرفی و فروش خدمات و محصولات داشته باشید.

سئو ( Seo Friendly )

  اگر فکر می کنید بهینه سازی موتور جستجو در مرورگرها فقط برای سایت ها و وبلاگ ها می باشد سخت در اشتباه هستید. شما می توانید محتوای کاتالوگ دیجیتال خود را براحتی در موتورهای جستجوگر بهینه نمایید. این مسئله شما را نسبت به رقبای اقتصادیتان چند گام جلوتر خواهد برد. کاتالوگ اینترنتی ساخته شده در مجموعه نگاران دارای سئوی پایه نیز می باشد.

خاصیت سئو در کاتالوگ دیجیتال

نمونه کارهای کاتالوگ دیجیتال نگاران

کاتالوگ دیجیتال ساعت JAEGER-LECOULTRE ، طراحی و اجرا توسط تیم طراحی کاتالوگ دیجیتال نگاران ، دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

نمونه کاتالوگ کارخانجات چینی مروارید

دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

نمونه کاتالوگ شرکت کاله کلیت

دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

دکمه full screen را بزنید تا بتوانید کاتالوگ را به صورت تمام صفحه مشاهده نمایید.

همه نمونه کارها

لیست قیمت کاتالوگ دیجیتال نگاران

BUSINESS PLUS

BUSINESS

PROFESSIONAL

STARTER

FREE

تبدیل به دیجیتال

فهرست دیجیتال

لینک شدن به وب سایت

لینک شدن به ایمیل

لینک شدن به گوگل مپ

لینک شدن به شماره تماس

شبکه های اجتماعی

قابلیت پرینت

قابلیت دانلود

کاتالوگ دیجیتال آفلاین

پس زمینه اختصاصی

ایجاد پسورد امنیتی

افزودن مالتی مدیا

افزودن محصول سه بعدی

خرید آنلاین

لوگوی اختصاصی

دامنه و هاست رایگان

بدون محدودیت

۴ صفحه

طراحی صفحات کاتالوگ

بدون محدودیت

۴ مرتبه در سال

۲ مرتبه در سال

ویرایش کاتالوگ

بدون محدودیت

۱ سال

۱ سال

پشتیبانی

روزانه

هفتگی

ماهانه

گزارش آمار بازدید

سئو

۵/۰۰۰/۰۰۰

۲/۰۰۰/۰۰۰

۱/۰۰۰/۰۰۰

رایگان

قیمت ( تومان)

تاریخچه کاتالوگ از کلاسیک تا دیجیتال

از زمانی که تاریخچه چاپ را به خاطر می آوریم، کاتالوگ بخش مهمی از تجربه فروش بوده است، اولین کاتالوگ منتشر شده تقریبا قرون وسطایی است، در سال 1498 در ونیز آلدوس پیوس مانوتیوس اولین کاتالوگ را منتشر کرد.حالا با گذر زمان کاتالوگ ها به رکن اصلی تبلیغات بدل شده اند. سال 1997 شروعی بود برای تحولی بزرگ، رسانه های اجتماعی در حال شکل گیری بودند. در سال 2005 فیس بوک به میان آمد و ما کم کم عضوی کوچک از این بدنه بزرگ شدیم، در 16 جولای 2010 وقتی مایک کریگر اولین عکس را در اینستاگرام منتشر کرد همه چیز دست خوش تغییر شده بود. حالا در کسری از ثانیه تبادل اطلاعات صورت می گرفت. شرکت های بزرگ و برندهای پیشگام برای ارائه بهتر کسب و کار خود احساس نیاز کردند. پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات گسترده، در کنار ذهن های خلاق باعث بوجود آمدن اولین کاتالوگ دیجیتال شد.
با گذشت زمان کاتالوگ اینترنتی هم دچار تغییر شده، دیگر محدود به متن و تصاویر دو بعدی نیستند و پنجره ای به سوی یک تجارت الکترونیک را باز کرده اند. آنها با قابلیت های فراوان می توانند ابعاد دیگری از محصولات و خدمات شما را ارائه دهند.

قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال

قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال صرفا با توجه به تعرفه های طراحی کاتالوگ های عادی در نظر گرفته می شود و تفاوتی به لحاظ قیمت ندارد، بزرگترین تفاوت در بحث این است که طراحی در هر زمان که بخواهیم قابل تغییر است و مانند کاتالوگ های چاپی غیر قابل تغییر و ثابت نیست که مجبور باشیم دوباره و برای یک تغییرات جزئی هزینه های سنگین چاپ کاتالوگ را متقبل شویم و با هزینه اندکی میتوان تغییرات را براحتی اعمال نمود. توجه داشته باشید که در قسمت طراحی خلاقانه در صورت سفارش طراحی کاتالوگ به ما یک کاتالوگ پلن STARTER از ما به رایگان دریافت خواهید نمود، در زیر قیمت طراحی صفحات کاتالوگ مجازی آمده است:

CREATIVELY MODERN CLASSIC
۲ جلسه
۱ جلسه
۱ جلسه
مشاوره حضوری
۳ اتود از ۴ صفحه داخلی
۲ اتود از ۴ صفحه داخلی
۲ اتود از ۴ صفحه داخلی
طرح اولیه صفحات داخلی
۳ اتود از پشت و روی جلد
۲ اتود از پشت و روی جلد
۲ اتود از پشت و روی جلد
طرح اولیه جلد
۲۰ روز کاری
۱۵ روز کاری
۱۰ روز کاری
زمان ارائه طرح اولیه
۳ مرتبه
۲ مرتبه
۲ مرتبه
تعداد ویرایش
۲ جلد
۱ جلد
۱ جلد
ساخت ماکت
بعد از تایید نهایی
بعد از تایید نهایی
بعد از تایید نهایی
ارائه فایل لایه باز
دارد
-
-
کاتالوگ دیجیتال رایگان

۲۰۰/۰۰۰ تومان

۱۵۰/۰۰۰ تومان

۹۰/۰۰۰ تومان

هزینه طراحی صفحات داخل

۸۰۰/۰۰۰ تومان

۶۰۰/۰۰۰ تومان

۴۰۰/۰۰۰ تومان

هزینه طراحی پشت و روی جلد

ساخت کاتالوگ دیجیتال رایگان

ساخت کاتالوگ دیجیتال رایگان توسط گروه نرم افزاری نگاران امکان پذیر شده است، برای این کار کافیست فایل پی دی اف pdf را از طریق فرم ساخت کاتالوگ ارسال بفرمایید تا کاتالوگ مجازی به ایمیلتان ارسال شود ، توجه داشته باشید که ساخت کاتالوگ اینترنتی رایگان نگاران صرفا تبدیل pdf به کاتالوگ اینترنتی خواهد بود و صرفا امکانات قسمت FREE که در قسمت لیست قیمت آمده است را در اختیار می گذارد.

دانلود کاتالوگ دیجیتال

در زیر فایل هایی را برای دانلود کاتالوگ دیجیتال و جهت نمونه آورده ایم تا آشنایی بهتری نسبت به این نوع کاتالوگ پیدا کنید:

کاتالوگ مجازی

منظور از کاتالوگ های مجازی همین نوع کاتالوگ است که در فضای اینترنتی و دیجیتال ساخته میشود و به صورت چاپی نمی باشد ، لذا هر کاتالوگی که خاصیت مجازی داشته باشد و در پهنه اینترنت از آن استفاده شود کاتالوگ مجازی یا اصطلاحا همان کاتالوگ اینترنتی یا مجله دیجیتال گفته می شود.

ساخت کاتالوگ دیجیتال اندروید

کاتالوگ های مجازی ساخته شده در مجموعه نگاران کاملا منطبق با گوشی های اندروید و ios میباشد و می تواند در انواع گوشی و یا تبلت به بهترین نحو عمل کند و اصطلاحا ریسپانسیو هستند.

به بالای صفحه بردن